Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme

Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme

                Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle birlikte Xiaomi Mi Box 3 -4 – S ve Android TV Box’larda Uygulamaları Yatay Moda Alma – Mouse Modunu Aktif Etme – Tüm Yüklü Uygulamaları Görme  işlemleri nasıl yapılacağının öğreneceğiz.

                Öncelikle belirtmeliyim ki yapacağımız tüm işlemlerin videolu anlatımlarını  Teknoloji Dünyası Youtube kanalımızda bulabilirsiniz. Ayrıca videoları yazının aşağısına da ekleyeceğim.

                Ayrıca yapacağımız tüm işlemler Android TV’lerin hepsi için geçerlidir. İlk olarak yüklü bulunan tüm uygulamaları görmemizi sağlayacak ‘’AppTray’’ isimli uygulamayı yüklememiz gerekiyor. Uygulamanın linki aşağıdadır. Bu uygulamayı ve diğer uygulamaların Apk dosalarını   indirip USB belleğe atarak cihazımıza yüklüyoruz. Uygulamanın içine girince tüm uygulamalar karşınızda olacaktır.

                İkinci uygulamamız ise ‘’MouseToggle’’dır. Bu uygulama ile fare modu olmayan cihazlara fare modu eklenebilmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra Ayarlar—Erişilebilirlik menüsünden uygulamaya erişim izni vermelisiniz.

İlginizi çekebilir!  Türkiye’de Üretilen OPPO A15s Satışa Sunuldu

                Üçüncü uygulama ise ‘’Set Orientation’’dır. Bu uygulama ile televizyonunuzda yatay bir şekilde gözükmeyen uygulamalar yatay bir sekilde gözükecektir. Uygulamaya izin verip uygulama ayarlarından otomatik seçeneğini seçiyoruz ve uygulama artık çalışan uygulamaları yatay bir şekle getiriyor.

                Aşağıdaki videolardan nasıl yapıldığını seyredebilirsiniz. Linkler aşağıdadır.

Tüm Uygulamaları Görme App Tray:

https://www.dosya.tc/server27/i6xusz/App_Tray_for_TV_Launcher_v0.5_apkpure.com.apk.html

 

Mouse Modu Mouse Toggle:

https://www.dosya.tc/server27/ej02du/Mouse_Toggle_for_Android_TV-1.52.apk.html

Uygulama yan Döndürme Set Orientation:

https://www.dosya.tc/server27/ueq3lk/etorientation_1.1.4-10_minAPI4_nodpi__apkmirror.com.apk.html

 

 

 

 

İlginizi çekebilir!  Yemeksepetine Siber saldırı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chat sohbet mobil sohbet mirc chat