Silinen Dosyaları Kurtarma – Geri Getirme

         Silinen Dosyaları Kurtarma – Geri Getirme

     Yanlışlıkla sildiğiniz belge, fotoğraf ve videolarınızı kurtarmanızı sağlayacak bir program ile karşınızdayız. Bu programların çoğu büyük boyutlu dosyaları kurtaramazken, kurtarabilen programlarda lisans için oldukça yüksek bir ücret talep etmektedir. Biz bu programlardan birini nasıl tam sürüm yapacağımızı yazımızda anlatacağız.

     Yazımızda programın nasıl kullanılacağını değil programı nasıl tam sürüm yapacağınızı anlatacağız. Programın kullanımını aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

     Kullanacağınız programın ismi EaseUS Data Recovery Wizard’dır. Bu programı tam sürüme getirmek için aşağıda vereceğim linkten dosyaları indiriyoruz. Daha sonra klasörü zipten çıkarıp klasörün içindeki ‘’ drw_free’’ dosyasına tıklayarak normal kuruluma başlıyoruz. İleri diyerek programın kurulmasını sağladıktan sonra programı çalıştırmadan kurulumu bitiriyoruz. Daha sonra programın masaüstüne gelen simgesine sağ tık yapıp özellikler ve ardından da ‘’Dosya Konumunu Aç’’ butonuna tıklıyoruz. Açılan klasörde ‘’Eucfg.bin ve Config.dat’’ dosyalarını siliyoruz. Daha sonra programı açıp yukarıdaki anahtar simgesine tıklıyoruz. Açılan pencerede zip içinde verilen metin belgesini açıp alttaki etkinleştirme kodunu buraya yapıştırıyoruz. Sağ taraftaki tuşa basıyoruz. Karşımıza ‘’Activation succesfull’’ benzeri bir yazı çıktığında işlem tamamlanmış oluyor.

İndirme Linki:

https://www.dosya.tc/server23/fjyjh9/Silinen_Dosyalari_Kurtarma.rar.html

İlginizi çekebilir!  USB Disk Bellek Virüs Girmesini Engelleme Önleme Ana Dizini Yazma Korumalı Yapma

 

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chat sohbet mobil sohbet mirc chat