Kodi Turkvod Ekleme 2019 Güncel

              Kodi Turkvod Ekleme 2019 Güncel

      Merhaba, bugün sizlerle birlikte Kodi’ye en güncel Turkvod eklentisini yüklüyoruz. Öncelikle kurulumu Türkçe yapacağımız için aşağıdaki videodan nasıl Türkçe yapılacağını seyrein.

      Daha sonra aşağıda vereceğim linkten Turkvod eklentisinin zip dosyasını indiriyoruz. Ardından Kodi ana menüsünde eklentiler butonuna bir kez tıklıyoruz. Sonra sol üstteki kutucuğa tıklıyoruz. Buradan zip dosyasından yükle seçeneğini seçiyoruz. Bilinmeyen kaynaklar uyarısı çıkarsa ayarlardan bilinmeyen kaynaklardan dosya yüklemeyi açın. Tekrar zip dosyasından yükle yapıp zip dosyasını indirdiğimiz yere gelip dosyayı seçiyoruz. Genelde şu dizinde olur. ‘’Users/kullanıcı adı/downloads’’

İlginizi çekebilir!  ; HarmonyOS’u Alacak Cihazlar

      Daha sonra depodan yükle, Turkvodrepostory, video eklentileri ve Turkvod yazan yere bu sıra ile basıyoruz. Bu adımda sağ lattaki yükle tuşuna basıyoruz. Kısa bir süre yüklenmesini bekliyoruz. Bir uyarı çıkacak tamam butonuna basıyoruz. Eklenti yüklendiğinde mavi barda tik işareti çıkacak. İşlem bu kadar. Görüntülü anlatım için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

https://www.dosya.tc/server22/z8bfrm/repository.turkvod-2.2.1__1_.zip.html

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chat sohbet mobil sohbet mirc chat