Sevgilinizin Sizden Ayrılmayı Düşündüğüne Dair 5 İşaret

                Sevgilinizin Sizden Ayrılmayı Düşündüğüne Dair 5 İşaret

                Büyük heyecanla başlayan ilişkiler günün birinde o heyecanı ister istemez yitirir. Heyecan bittiğinde ise taraflardan biri diğerine karşı bazı mesajlarla durumu anlatmaya başlar. Çoğu zaman karşı taraf mesajları algılamakta pek başarılı olmasa da sonuç değişmez. Bu nedenle sevgiliniz aşağıdaki davranışları sergilemeye başladıysa fazla vakit kaybetmenin anlamı yoktur.

1.Arama sıklıkları düştüyse

Eskiden telefonla saatlerce konuşurdunuz. Hatta konuşmalar ‘Sevgilim sen kapat’ ‘Aaa lütfen sen kapat’ şeklinde uzardı. Konuşmadığınız zamanlarda ise mesajlaşırdınız. Ancak son zamanlarda aramalar mesajlaşmalar seyrekleşti sanki. Dikkat! Heyecan azalıyor, sevgilinizin ilişki için motivasyonu azalıyor.

 2.Tahammülsüzlük arttıysa

Karşılıklı yoğun bir hayatınız varsa ve siz de bu yoğunluğa saygı göstermeye çalışsanız bile karşı taraf kendisinin üzerine çok geldiğinizden yakınmaya başladıysa tehlike çanları çalıyor demektir. Haftada iki-üç kez görüştüğünüz halde kendisine vakit ayıramamaktan şikayetçi bir sevgili ya bencil ya da ayrılığı düşünen bir sevgilidir. Maalesef acı gerçekler bunlar.

3.Kavgaların etkileri uzun sürüyorsa

Kavga etmeyen çift yoktur, henüz rastlanmadı. Bu gibi didişmeler ilişkinin heyecanını canlı tutan serzenişler olduğu sürece de sorun yoktur. Ancak kavgalarınız sertleştiyse ve barışma süreleri de uzadıysa orada bir sorun olabilir. Hele bir de kavgalarda karşı taraf laflarıyla sizi ne kadar kıracağının hesabını yapmamaya başladıysa ilişkideki sona gelindi demektir.

4.Sizin yanınızda gereksiz bir rahatlığı varsa

İlişkide rahat olmak güzel bir şeydir. Herkes oturan ilişkisinde edinilen güvenle birlikte ister istemez rahatlar. Ancak bu rahatlığında yine sevgi ve saygı sınırları içinde olması gerekir. Eğer sevgiliniz sizin yanınızda olmanıza aldırış etmeden karşı cinse karşı kur yapmaya başlamışsa ya da arkadaşlarıyla birlikteyken sizinle pek ilgilenmeyip sizi yalnız bırakmaya başladıysa bu ufak bir ayar kayması yaşadığına delalettir. İyice bozulmadan ayarlarınızı yapın, eğer düzelmeyecek gibiyse ondan daha hayır gelmez.

Sizin için önerildi  Türk Spor/Futbol Kulübü Logolarının Tasarım Hikayeleri Tarihsel Değişimleri ve Anlamları

5.Bahaneler arttıysa

Eskiden sevgiliniz kendini size açıklama gereği duymazdı. Siz de içten içe bir gariplik olduğunu hissetmezdiniz. Ancak son zamanlarda karşınızdakini durmadan size açıklama yapmaya çalışırken yakalıyorsanız durup bir düşünün. Belki de size gözünüzden kaçan ufak beyaz, pembe yalanlar söylemeye başlamıştır. Yalanların rengi değişmeden gereğini yapın.

Paylaşmak Güzeldir 🙂
error
Sizin için önerildi  İki Modemi Birbirine Kablolu Bağlama
20

Admin Yazar

Site Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir