T8 Akıllı Saat İncelemesi (SIM Kart ve Hafıza Kartı Girişli)

     T8 Akıllı Saat İncelemesi (SIM Kart ve Hafıza Kartı Girişli)

        Merhaba, bu yazımızda sizlere uygun fiyatlı ve bu fiyatın çok üstünde özellikler sunan T8 isimli akıllı saati tanıtmaya çalışacağım.

        Öncelikle belirtmem gereken ilk özelliğin bu saatin bir sim kart ve hafıza kartı girişine sahip olmasıdır. SIM kartı taktıktan sonra sadece saati kullanarak görüşmeler yapabiliyorsunuz, eğer sim kartta numara kayıtlı ise sim kart bu numaraları okuyabiliyor, sim rehberi üzerinden aramalar yapabiliyorsunuz. Ayrıca numaraları elle çevirerek de arama yapabiliyorsunuz. Hafıza kartına müzik atıp bu müzikleri saatten dinleyebiliyorsunuz.

        Gelelim diğer özelliklerine, sağ yanda güç düğmesi ile deklanşör düğmesini arasında bir kamera mevcut. Bu kamera 0.3 megapiksel boyutunda fotoğraflar çekebiliyor. Fotoğraf kalitesi çok iyi olmasa da bir akıllı saatte kamera olması güzel bir özellik olmuş.

        Saatin diğer özelliklerine geldiğimizde ise  telefonla bluetooth üzerinden bağlantı kurduğunu görebiliyoruz. Saatte sim kart takılı olmasa dahi telefon görüşmekerinizi bluetooth yoluyla saat üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Saat bluetooth ile telefona bağlı olduğunda telefon üzerindeki medya(müzik, Youtube vb.) sesini saat üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca saatte takvim, hesap makinası, arama kaydı, mesajlar, bildirim merkezi, rehber, adım sayar, uyku takibi ve buna benzer özellikler de var.

        Saat telefona ‘’BT Notifications’’ uygulaması ile bağlanıyor ve bu sayede uygulama bildirimleri saatinize ulaşıyor. Bildirimlerin gelmesi konusunda herhangi bir sorun yaşamadım.

        Bataryası 380 mAh ve bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Batarya arka kapak gövdeden ayrıldığında çıkarılabiliyor.

        Saatte adımsayar ve uyku takibi uygulamaları var ama çalışması için sizin uygulamayı açıp başlat tuşuna basmanız gerekiyor. Saatte nabız sensörü yok. Uygun fiyatlı bir akıllı saat olduğu için çoğu kullanıcının da böyle bir beklentisinin olmayacağını düşünüyorum.

Sizin için önerildi  AIWATCH XWATCH / Skmei 1227 Akıllı Saat (Smart Watch) İncelemesi

        Bu cihaz her ne kadar bir akıllı saat olsa da sim kart takılabildiği için telefon muamelesi görebilir ve imei sıkıntı yaşanabilir Sim kartı taktıktan 120 gün sonra kapanma ihtimali var. Bu sorunu Youtube’de imei atma rehberi videolarına bakarak çözme ihtimaliniz oldukça yüksek.

        Daha fazla ayrıntı ve ‘’Akıllı Uygulamalar’’ Youtube kanalından aldığımız inceleme videosu için lütfen aşağıya göz atınız.

Sizin için önerildi  Xiaomi Amazfit Pace İncelemesi

 

Paylaşmak Güzeldir 🙂
error
20

Admin Yazar

Site Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir