Kodi TV TurkVod Eklentisini Güncelleme

Kodi TV TurkVod Eklentisini Güncelleme

     Merhaba arkadaşlar, canlı TV, film, dizi ve maç keyfini doya doya yaşadığımız Turkvod eklentisi güncellendi. Eklentiyi güncellemek için öncelikle Kodi uygulamamızı Türkçe yapalım ki daha kolay anlaşılır olsun. 

     Kodi’yi Türkçe yapmak için öncelikle sol yukarıdaki ayarlar çarkına basalım. Daha sonra sırasıyla interface setting adımını ve hemen ardından region adımını izleyelim. Burada çıkan language seçeneğine tıkladıktan sonra kaşımıza tüm dünya dilleri çıkacaktır. Hızlıca aşağıya inip Turkish seçeneğini bulup üzerine tıklayalım. Çok kısa bir süre içerisinde Kodi uygulamamız Türkçe olacaktır. 

     Şimdi gelelim Turkvod eklentisini güncellemeye. Eklentiyi güncellemek için ayarlar çarkına basın. Buradan dosya yöneticisine basın. Çıkan menüde sol tarafta kaynak ekle butonuna çift tıklayın. Ardından hiçbiri butonuna basın ve reponun internet adresini yazın. Reponun internet adresi http://repo.turkvod.me/ bu adresi doğru yazmaya dikkat edin. Yazdıktan sonra tamam butonuna tıklayın ve repo adını girin. Repo adı .turkvod olabilir. Burada verdiğiniz adı onaylamak için ayrı ayrı iki kez tamam butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra iki kez geri gelin. Geldiğiniz menüde eklentiler kısmına bir kez tıklayın. Sol yukarıda küçük bir kutu çıkacak. Bu kutuya tıklayın. Açılan menüde zip dosyasından yükle seçeneğine basın. Bu kısımda bilinmeyen kaynakları açmanız gerekebilir. Zip dosyasından yükleye tekrar basın ve repostoryturkvoda tıklatın ardından repostoryturkvod2.0.1zip’e tıklayın. Tıkladıktan sonra bekliyoruz ve sağ üstte saatin altına bakıyoruz. Yüklendiği zaman elazığ escort Turkvod yüklendi yazısı çıkacak. Daha sonra depodan yükle seçeneğini tıklıyoruz. Turkvodrepostory ardından video eklentileri ve hemen

ardından turkvod açılan menüde sizde yüklü değilse yükle yüklü ise güncelle butonuna basacağız.  Eğer sizde F4MPROXY eklentisini de yükleyin. 

Sizin için önerildi  IOBIT Uninstaller PRO Full Sürüm Yapma

     Eğer videolu anlatımına bakmak isterseniz aşağıdaki ölümden videoyu da seyredebilirsiniz.

 

Paylaşmak Güzeldir 🙂
error
20

Onur Yazar

Site Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir