Kodi TurkVood Eklentisini Ekleme Kurma Güncel 2019

Kodi TurkVood Eklentisini Ekleme Kurma Güncel 2019

      Merhaba bugünkü yazımızda güncel Kodi TurkVod eklentisinin nasıl kurulacağını anlatacağım. Öncelikle aşağıda linki verilen siteden zip dosyasını indirmeniz gerekiyor. Tabiii cihazınızda da Kodi uygulamasının kurulu olması gerekiyor.

Gelelim eklentinin nasıl kurulacağına. Kodi uygulamasını açtıktan sonra eklentiler bölümüne bir kez tıklıyoruz. Eğer Kodi’yi Türkçe yapmayı bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu seyredip önce dilini Türkçe yapın.

      Eklentiler bölümüne tıkladıktan sonra sol üstte yer alan kutucuğa tıklıyoruz. Açılan bölümde zip dosyasından yükle dedikten sonra bilgisayarımıza indirdiğimiz TurkVod.repository isimli zip dosyasını seçiyoruz. Dosyayı seçmek için şu sırayı izleyin. C/USERSS/KULLANICI ADI/dOWNLOADS /   Bu sırada daha önce Kodi’ye eklenti yüklemediyseniz sizden bilinmeyen kaynaklar izni isteyecektir. Sonraki adımda depodan yükle seçeneğini seçiyoruz.Açılan menüde turkvodrepository daha sonra video eklentileri ve sonrasında turkvod yazan yere basın. Açılan menüde sağ alttaki yükle tuşuna basın. Çıkan uyarıya tamam deyin. TurkVod Eklentisi yüklenirken sağ üstte saatin orada sırasıı ile eklentiler yüklenecektir.

İndirme Linki:

TurkVod Zıp İndir

Sizin için önerildi  Office 2016 Etkinleştirme

 

 

Paylaşmak Güzeldir 🙂
error
20

Onur Yazar

Site Kurucusu

Yorumlar

  ContactForm

  (Temmuz 21, 2019 - 2:46 am)

  Hi! bilgideryasi.org

  We present oneself

  Sending your commercial offer through the Contact us form which can be found on the sites in the contact partition. Contact form are filled in by our application and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique improve the probability that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

  Contact us.
  Telegram – @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  WhatsApp – +44 7598 509161
  Email – FeedbackForm@make-success.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir