Airties Air 500 Powerline Kit İncelemesi

Airties Air 500 Powerline Kit İncelemesi

      Merhaba, bu yazımızda Airties markasının etkili çözülerinden biri olan Air 500 Powerline Kiti inceliyoruz.

      ÖN BAKIŞ

Evinizde modem sık zaman geçirdiğiniz odanın uzağında bulunuyorsa ve siz stabil ve güçlü bir internet bağlantısı istiyorsanız, cihazınıza modemden bir Ethernet kablosu çekmek zorunda kalıyorsunuz. İşte bu cihaz tam da sizi bu dertten kurtarıyor. Bu cihaz evinizin elektrik hattını kullanarak hızlı ve stabil interneti modemden uzaktaki odaya taşımanıza yardımcı oluyor.  

      ÇALIŞMA MANTIĞI ve KURULUM

İlginizi çekebilir!  AirPods 3 Karşınızda

Cihaz kiti birbirinin aynısı iki adet adaptörden oluşuyor. Her iki adaptörün de birer adet Ethernet girişi bulunuyor. Modemden çektiğimiz kabloyu adaptörün birisine bağlayıp prize takıyoruz. Bu arada adaptörlerin üzerinde priz bulunduğu için prizimizi işgal etmiş de olmuyor. İkinci adaptörü de interneti almak istediğiniz odadaki herhangi bir prize takıp bu adaptörden athernet kablosu ile interneti alıyoruz. Bu aşamada cihazlar üzerindeki eşleştirme butonuna birer kez basıyoruz. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise bu adaptörlerin akım korumalı prizlerle çalışmayacağıdır.

NEDEN MENZİL GENİŞLETİCİYE GÖRE AVANTAJLI?

Menzil genişletici cihazlar, tekrarladıkları wi-fi ağının hızını yaklaşık olarak %40 düşürür. Böylece parasını ödediğiniz internet hizmetinin ancak yarısını kullanıyor olursunuz. Ancak powerline adaptörler eğer elektrik hattınızda bir sıkıntı yoksa modemden aldığı interneti kayıpsız diyebileceğimiz bir şekilde iletirler.

      Yazımızın sonuna gelirken inceleme videosunu aşağıda bulabileceğinizi hatırlatmak isterim. İyi seyirler.

İlginizi çekebilir!  27 Birbirinden İlginç Bilgi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chat sohbet mobil sohbet mirc chat