AirPods 3 Karşınızda

Apple, bir süreden beri sık sık konuşulan   AirPods 3 kablosuz kulaklık ürününü  tanıttı. . bu  kablosuz kulaklık  daha iyi pil ömrü, kulak içi algılama sensörü ve Uyarlanabilir EQ ile birlikte geliyor. Adaptif EQ ile birlikte kulaklık kulağınızın şekline göre sesi gerçek zamanlı olarak ayarlayabiliyor.  Bununla birlikte ses kayıplarını en aza indirmek için düşük ve orta frekanslar otomatik olarak ayarlanıyor.

Üçüncü nesil AirPods hala H1 çipine sahip. IPX4 sertifikasıyla su ve tere karşı sızdırmazlık sağlayan kulaklıkta AirPods Pro’daki ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliği ise ne yazık ki yer almıyor

İlginizi çekebilir!  Biraz iPhone 13 konuşalım

AirPods3’te kulak içi algılama sensörü yer alıyor. Böylece kulaklıklardan herhangi birini çıkardığınızda müzik ya da video otomatik olarak duruyor. Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar, telefon görüşmesi yapıldığı esnada ortam gürültüsünü engelleyerek kullanıcının sesine odaklanıyor.

Hey Siri özelliği halen varlığını korurken  Siri ayrıca mesajlar, anımsatıcılar, takvim ve çağrılardan gelen uyarıları size okuyabiliyor. Yine gerekli API’yi benimseyen üçüncü taraf uygulamalardan da gelecek bildirimler okunabilecek gibi görünüyor.

Üçüncü nesil AirPods’ta kablosuz şarj özelliği mevcut. Kulaklıklar 6 saate kadar pil ömrü sunuyor. Şark kutusu ile birlikte bu süre 30 saati buluyor

İlginizi çekebilir!  YouTube'dan Muazzam yenilik

Aplr ayrıca kulaklığın sadece 5 dakikalık şarj ile yaklaşık bir saat kullanılabildiğini yaptığı etkinlikte belirtti.

 

Yazımız sonlanırken gelelim fiyat konusuna:

AirPods 3’ün Türkiye fiyatı 1.999 TL olarak açıklandı. Öte yandan Apple, AirPods Pro’nun fiyatını 400 TL artırarak 2.899 TL seviyesine çıkardı.

 

Siz bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chat sohbet mobil sohbet mirc chat