Uygulamamızı denediniz mi ?

Office 2019 İndirme Etkinleştirme Crack Full Sürüm Orijinal Yapma

Office 2019 İndirme Etkinleştirme Crack Full Sürüm Orijinal Yapma

      Merhaba, bugün sizlerle birlikte Office 2019 yazılımını hem kuracağız hem de etkinleştireceğiz. Eğer yazılım sizde yüklü ise siz sadece etkinleştirme işlemi için buradaysanız üzülmeyin. İkisini de yazımızda ve aşağıdaki videolarda bulacaksınız. Hadi başlayalım.

      Öncelikle altta vereceğim linkten Office 2019 İndirici  dosyasını indirip dosyayı RAR’dan çıkarın. Klasörü açın ve files dosyasının altındaki.”OInstall” dosyasını çalıştırın. Pro plus sekmesi altında yüklemek istediğiniz programları seçin. Örneğin ben sadece Word, Excel ve Power Point’i seçtim. Yandaki single sekmesinin tikini kaldırın. Daha sonra sağ sütunda dili seçin ve sadece tr-TR seçili olmasına dikkat edin. Daha sonra işletim sisteminiz 32bit ise yukarıdan x86 seçeneğini, 64bit ise x64 seçeneğini seçin ve soldaki sütundan ”INSTALL OFFICE” butonuna tıklayın. Bu aşamada bir pencere açılacak ve Office 2019 yazılımı hem indirilecek hem de bilgisayarınıza kurulacak.  64bit ve 32bit seçeneklerinden kendinize uygun olanı kurun.

      Kurulum bittikten sonra veya sizde zaten Office 2016 kurulu ise aynı klasörün içindeki kmspico install dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz. Bu işlemi yapmadan önce Windows Defender’i kalıcı olarak devre dışı bırakmanız gerekiyor. Nasıl yapılacağını hemen alttaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

 Windows Defender Devre Dışı Bırakma Açma-Kapatma

Etkinleştirme:

     İşlem için uzun bir süre bekledikten sonra hadi başlayalım şeklinde bir pencere açılacak, kapat butonuna basıp çıkın. Az önceki işlemleri yaptığınız yere tekrar gelin. Burada yukarıdaki ikinci sekme olan ”Utilities” sekmesine tıklayın. Açılan menüde ”ACTIVATE” butonuna basın. Aşağıda yazılar çıkacak. En altta ”product activated” benzeri bir yazı çıkacak. Bundan sonra o bölümü kapatın. İşlem tamam!

Sizin için önerilen:  TP-Link Archer C60 Router İncelemesi

     Eğer sizde zaten yüklü ve sadece etkinleştirme yapacaksanız aşağıdan ”KM Spico”programını indirin. Kmspico kurulum dosyasına sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır yapıp yazılımı next tuşlarına basıp kuruyoruz. Kurulduktan sonra Kmspico’yu sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır yapıp gelen ekranda sol taraftaki kırmızı butona basıyoruz. Kmspico bize ‘’Program comlete.’’ uyarısı veriyor ve işlem tamamlanmış oluyor.

Sizin için önerilen:  TP-Link PS110U Print Server Kurulum

Office 2019 İndirici Linki:

https://s4.dosya.tc/server7/cienl1/fice_2013-2019_C2R_Install___Lite_v6.7.Oneindir.com.zip.html

KM Spico İndirme Linki:

https://s4.dosya.tc/server7/dwehkt/able__Office_and_Windows_Activator___4realtorrentz_.zip.html

 

Microsoft Office 2010 Etkinleştirme Crack Orjinal Yapma

 Office 2013 Etkinleştirme Full Yapma

 Office 2016 İndirme Etkinleştirme Crack Full Sürüm Orijinal Yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir